Digital Strategy

Event Unik Në Tiranë Për Strategji Reale Marketingu
Showcase Praktikë nga
Profesionistët Më Të Mirë Në Itali

30-31 Maj e 1 Qershor 2024
TIRANË - SHQIPËRI

Cfarë është Digital Strategy dhe pse duhet të merrni pjesë?

Event Premium për herë të parë ne Shqipëri! Specialistët nga më të mirët në Itali sjellin në Digital Strategy® eksperiencën e tyre dhjetra vjeçare në Digital Marketing! Merr pjesë dhe Përfito Çertifikatë personale.

Eventi mbulon fushat e Digital Marketing, SEO, Content Marketing, Data & Analytics, Influencer Marketing, e-Commerce, Inteligjenca Artificiale etj.

Përmirëso, duke optimizuar, Biznesin tënd ashtu sic e meriton duke mësuar nga më të mirët me eksperiencë internacionale!

SEO

Zbuloni sekretet SEO të profesionistëve për të patur më shumë sukses se konkurrentët tuaj;

BRAND POSITIONING

Kap majat e suksesit ne treg me strategji Brand Positioning si profesionist. Bëhuni pjesë e të ardhmes së marketingut;

ADVERTISING

Eksploroni Fuqinë e Reklamimit për të fuqizuar strategjinë e marketingut; Një mundësi si Digital Strategy nuk duhet humbur!

E-COMMERCE

Shisni por dëshironi të shisni më shumë? Strategji të reja që funksionojnë për E-Commerce;

DIGITAL PR E LINK BUILDING

I keni dëgjuar si teknika SEO por nuk dini si ti zbatoni? Mësoni në Digital Strategy e do të jeni një hap më përpara se të tjeret!

AI - INTELIGJENCA ARTIFICIALE

Zbuloni botën e Inteligjencës Artificiale për Marketing dhe shfrytëzojeni. Zbulo të ardhmen!

Tourism Marketing

Zbuloni potencialin e marketingut për Sektorin e Turizmit. Eksploroni perspektivat e reja në fushën e mikpritjes;

Local SEO

Optimizoni vizibilitetin lokal me strategjitë e Local SEO. Rrisni biznesin në zonën tuaj!

Ky event është perfekt për ju nëse...

Drejtoni një Kompani dhe dëshironi të kuptoni nëse me Stafin po bëni një punë të mirë apo jo?

Nëse punën e kryejnë bashkpuntorë të jashtëm dhe nuk keni rezultate të mira?

Punoni në një Kompani në repartin Marketing dhe dëshironi të jeni më të aftë për të kryer punën tuaj?

Punoni në një Web Agency dhe dëshironi të mësoni teknika të reja dhe të rriteni  nga ana profesionale?

Jeni të apasionuar në Marketing dhe doni të mësoni teknika dhe si punojnë më të mirët?

Regjistrohu dhe ju Garantojmë se do të jeni
në gjëndje të përmirësoni punën tuaj 100% me mirë!

EVENT UNIK NË SHQIPËRI

0 +
Pjesmarrës
0 +
Speakers
0 +
Exhibitors
0 +
Masterclass

SPEAKER 2024

Isan Hydi

Founder – Head of Seo
@Wolfandshark

Jacopo Matteuzzi

Inbound Marketing Apologist
@Studio Samo

Eranda Muskaj

Head of Legal & HR
@Brunes

Flavio Mazzanti

Digital Strategist
@Studio Samo

Laura Venturini

Seo Specialist
@Quindo

Emanuele Arosio

Seo International Advisor
@Triboo

Andrea Becchetti

Head of Seo
@Studio Samo

Roberto Serra

Seo Specialist – Data Driven
@Roberto Serra

Redona Tela

Seo Specialist
@Wolf Agency

Enrico Marchetto

Co-Founder &
Social Media Strategist
@Noiza

Elisa Contessotto

Docente SEO & Web Marketing
@Seozoom

Francesco Belgrano

Seo Specialist
@Francesco Belgrano

Gerti Boshnjaku

Platform Leader
@Albaniatech

Verdiana Amorosi

Seo Specialist
@ProWebConsulting-Cerved

Paolino Virciglio

Head of Social Advertising
@Studio Samo

Manuel Lodi

Head of SEA & SEM Specialist
@Studio Samo

Luca Bove

Local SEO
@Local Strategy

Laura Copelli

Seo Specialist
@Laura Copelli

Emanuele Tolomei

Maestro Seo
@Emanuele Tolomei

Massimo Fattoretto

Seo Specialist
@Fattoretto

Armando Travaglini

Tourism marketing expert
@Digital Marketing Turistico

Max Valle

Seo Specialist
@IT’s Genius

Antonino Polimeni

Digital Lawyer
@Polimeni.legal

Ermelinda Hydi

Digital Pr Specialist
@Wolf Agency

Tomi Kallanxhi

Founder
@Big Media Expert

Valer Pinderi

Founder Aladini
@AECA

Fabio Antichi

Google Ads e Seo
@Marketing Manager

Matteo Zambon

Google Tag Manager
@Tag Manager Italia

Granit Doshlaku

Seo Specialist
@Manaferra

Francesco Manzari

Ads specialist
@Wolf Agency

Mystery

Mystery
@mystery

Matteo Bortolotti

Brand Marketing Expert
@Matteo Bortolotti

PSE DUHET TË MERRNI PJESË ?

PRAKTIKË
Në Digital Strategy do të gjeni vetëm showcase reale e jo teori si në çdo event tjetër

RELATORËT TOP
Janë 22 nga profesionistët më të mirë në fushën e tyre, Mësoni nga më të mirët për të patur Sukses

NETWORKING
Njihuni me Relatorë, pjesmarrës e exhibitor Premium

ÇERTIFIKATË PROFESIONALE
Çertifikatë profesionale me emrin tuaj

Programi i detajuar

Masterclass 30 Maj 2024

MASTERCLASS SEO​
MASTERCLASS ADS

Dy Mundësi Unike për Trajnim dhe Konsulencë të Nivelit Premium, Dy Masterclass Premium

🔥ADV Master Élite dhe SEO Pro Insights.

Dy Masterclass për të përmirësuar aftësitë tuaja dhe për të mësuar teknikat më të reja në marketingun dixhital.

🔥 ADV Master Élite: për të zotëruar Reklamat Online

  • Strategji për reklama efikase
  • Metodologji dhe studime me showcase
  • Këshilla për reklamimin e e-commerce
  • Komunikim të drejtpërdrejtë me ekspertë të menaxhimit të reklamave.
  • Trajnim në fushën e Reklamimit modern.

🚀 SEO Pro Insights:një masterclass i përparuar mbi SEO

  • Teknikat më të përparuara të SEO-s.
  • Analiza të veçanta të rasteve të studimit.
  • Komunikimi me profesionistë të SEO-s.
  • Fokus në praktikë dhe biseda me ekspertë SEO.
  • Marrja e njohurive kryesore për të bërë karrierë si ekspertë në SEO.

Pse të merrni pjesë?

Çdo masterclass është hartuar për të ofruar jo vetëm teorinë, por mbi të gjitha praktikën. Dëgjoni, mësoni dhe dialogoni me ekspertë të fushës Seo e Advertising, duke studiuar strategji konkrete dhe perspektiva të çmuara.

Pas përfundimit të Masterclass, do të keni zotëruar njohuritë kryesore për të ndërtuar një karrierë si profesionistë me përvojë në fushën e Advertising dhe SEO.

Data: 30 Maj 2024, Tiranë

Vetëm 50 vende të lira për çdo Masterclass!

Mos e humbni këtë mundësi të jashtëzakonshme! Rezervoni tani biletën tuaj dhe siguroni një vend si profesionist i të ardhmes së marketingut dixhital.”

ACQUISTA IL TUO TICKET

Basic Ticket

79 180

Early Bird – TVSH e përfshirë

Premium Ticket

179 300

Early Bird – TVSH e përfshirë

VËNDE NË DISPOZICION: 30 21

Basic TICKET + MASTERCLASS SEO

199 599

Early Bird – TVSH e përfshirë

VËNDE NË DISPOZICION: 50 38

Basic TICKET + MASTERCLASS ADS

199 599

Early Bird – TVSH e përfshirë

VËNDE NË DISPOZICION: 50 42

VULA WOLF & SHARK

Siguria e website, kualiteti dhe UX i tij sot janë tre nga elementët më të rëndësishëm për të krijuar besim te klientët: Dëshironi një nga Vulat e Wolf & Shark ?

🔥Një grup ekspertësh do të studiojë website tuaj nga  shumë aspekte nëse e meriton një nga Vulat TOP.

Na kontaktoni e ju shpjegojmë se si mund ta përfitoni dhe ta vendosni në website tuaj!🔥

SPONSOR EDIZIONE 2024

Jeni në kërkim të një mundësie për të rritur vizibilitetin tuaj? Bëhuni sponsor i një eventi Unik në Shqipëri!

Na kontaktoni me email ose plotësoni formularin e kontaktit për të kërkuar sponsorizimin dhe të siguroni një stend në eventin e datave 30, 31 Maj e 1 Qershor në Tiranë.

ORGANIZUAR NGA

PLATINUM SPONSOR

GOLD SPONSOR

SILVER SPONSOR

PARLANO DI NOI

Dëshiron lajme marketingu të reja? Regjistrohu Falas!

Do të dërgojmë info dhe materiale Falas për të qenë gjithmonë të parët!

LOCATION
Rogner Hotel Tirana

Eventi do të mbahet në hotelin prestigjoz me 5 Yje Rogner Hotel Tirana

Adresa: Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë

Si të arrij

Lexo informacionet mbi location dhe si të arrish

Ku të akomodohem

Lexo informacionet mbi hotelet që të këshillojmë

Restorante

Lexo informacionet mbi restorantet që të këshillojmë

OFERTË 50 BILETA Early Bird